Producenci
Dezodoranty sodowe 0
Dezodoranty sodowe
Dziś przedstawiamy naturalne dezodoranty na bazie sody oczyszczonej BEN & ANNA.

Wszystkie są cudownie pachnące i bardzo skuteczne, ale co najważniejsze nie zawierają szkodliwych aluminium, parabenów, syntetyków i emulgatorów.

Ponieważ nie zawierają żadnych konserwantów, są one również o wiele bardziej przyjazne dla skóry i nie powodują podrażnień skóry tak jak konwencjonalne kosmetyki.

Pamiętajmy, że agresywne dezodoranty z aluminium i innymi chemicznymi substancjami, przenikają do naszego wnętrza zaraz po zastosowaniu.

Częste aplikowanie glinu doprowadza do kumulowania się go w tkankach, a co za tym idzie – może doprowadzić do rozwoju choroby Alzheimera oraz innych zaburzeń i chorób układu nerwowego.
Pisze się również o wpływie aluminium z dezodorantów na rozwój chorób nowotworowych, zwłaszcza raka piersi. Wynika to z kilku powodów. Po pierwsze, sole aluminium działają na DNA, co w konsekwencji może doprowadzić do powstania zmian nowotworowych. Po drugie, glin ma tendencję do naśladowania funkcjonowania estrogenów, żeńskich hormonów, co może zwiększać ryzyko pojawienia się raka piersi.

Szukajcie w sklepach naturalnych dezodorantów na bazie sody lub ałunu. My gorąco polecamy tę markę.❤️😍❤️

Komentarze do wpisu (0)

 

Bezpieczne zakupy

Program lojalnościowy

Ekolandia wysoka jakość obsługi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl