Promocje
Producenci
OnlyEco 0
OnlyEco

ONLYECO to marka polskiej firmy - Laboratorium Naturella, która oferuje ciekawe ekologiczne rozwiązania dla utrzymania czystości w naszych domach.

Za cel swojej działalności stawia sobie uzyskanie ekologicznych składników, które nie szkodzą środowisku. Jak i my, wychodzą z założenia, że środki czystości to zdrowie dla nas i dla natury. Dlatego ich receptury zawierają przynajmniej 99% składników pochodzenia naturalnego oraz są biodegradowalne, jednocześnie zapewniając wysoką efektywność działania. Firma wyznaje zasadę “więcej=mniej”, więcej zdrowia i ekologicznych rozwiązań oznacza mniej negatywnego wpływu na środowisko.

Do produkcji swoich naturalnych środków czystości, które w tym tygodniu są naszą ofertą, wykorzystują m.in BIOSURFAKTYNĘ Z RZEPAKU.

Biosurfaktyna z rzepaku to wytworzona przez mikroorganizmy w procesie fermentacji substancja powierzchniowo-czynna, która efektywnie myje i czyści. Jest nietoksyczna, bakteriobójcza, antyrakowa i biodegradowalna. Za sprawą jej szerokich właściwości jest głównym składnikiem czynnym wszystkich naszych produktów.

Biosurfaktyna zaliczana jest do grupy surfaktantów, które powszechnie określane są jako detergenty. Podstawową cechą surfaktantów jest obniżanie napięcia powierzchniowego cieczy, co ułatwia proces mycia i czyszczenia. Biosurfaktyna użyta w naszych produktach wykazuje dużą zdolność do zmniejszania napięciowego cieczy, przez co stanowi efektywny składnik myjący i czyszczący.

Nie wywołuje reakcji alergicznych, nie szkodzi naturze, jak również stanowi alternatywę dla współczesnych syntetycznych związków.

Biosurfaktyna użyta w środkach czystości OnlyEco jest doskonałym surowcem ekologicznym. Estymowana biodegradowalność tego substytutu po 8 dniach wynosi ok. 67%.

A tutaj znajdziecie więcej ich produktów:
https://ekolandia24.pl/pl/searchquery/onlyeco/1/phot/5…

Komentarze do wpisu (0)

Darmowa dostawa

Bezpieczne zakupy

Program lojalnościowy

Ekolandia wysoka jakość obsługi

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl